r     e     k     l     a     m     a

Prace techniczne do dnia 28.02.2017.
Za utrudnienia przepraszamy.

Jesteś w: strona główna » podstrona
r e k l a m a
Biala_kropka
POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

 

 

 

Korzystając z serwisu znajdującego się pod adresem e-wynajem.com, wyrażasz zgodę na przyjęcie zasad niniejszej Polityki prywatności.

 

ZBIERANE DANE

Dane zbierane - rejestracja

Aby skorzystać z niektórych funkcji naszego serwisu niezbędna jest rejestracja.

Podczas rejestracji klient udostępnia: adres e-mail, hasło do logowania, imię, nazwisko, nazwę firmy oraz podstawowe dane teleadresowe (adres, telefon kontaktowy, stronę www).

 

Dane zbierane – przeglądanie zasobów serwisu

Dane zbierane podczas użytkowania serwisu mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronach serwisu, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji serwisu.

 

Dane zbierane – kontakt z serwisem

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, poczty e-mail, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, tj. imię nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

 

 

DANE PUBLIKOWANE NA STRONACH SERWISU

Dane osobowe mogą być wyświetlane w karcie ogłoszenia a tym samym mogą być dostępne dla wszystkich odwiedzających strony serwisu.

Dane publikowane w karcie ogłoszenia:

Nazwa firmy i/lub imię i nazwisko, adres, telefony kontaktowe, e-mail, adres strony internetowej

 

Serwis nie ma fizycznej możliwości zabezpieczenia przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. W związku z tym dane te nie podlegają Polityce prywatności.

 

 

SPOSÓB WYKORZYSTANIA ZEBRANYCH DANYCH

Dane zbierane podczas rejestracji wykorzystywane są do:

1) Procesu logowania do naszego systemu.

2) Przesyłania niezbędnej i niezapowiedzianej korespondencji

3) Wystawiania dokumentów związanych z usługami świadczonymi przez serwis (np. faktury)

 

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane klienta mogą zostać udostępnione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić dane klienta/użytkownika organom wymiaru sprawiedliwości.

 

Serwis nie przekazuje danych osobowych swoich klientów żadnym osobom trzecim - wykorzystuje je dla własnych celów.

 

 

ZMIANA DANYCH

Masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z naszej bazy.

Dostęp do danych możliwy jest po zalogowaniu do Panelu klienta i przejściu do zakładki „Profil”. Zmianę danych należy potwierdzić klikając przycisk „Zapisz”.

Wprowadzone zmiany powinny być zgodne z Regulaminem serwisu.

 

SPOSÓB ZABEZPIECZENIA DANYCH OSOBOWYCH

Bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

 

LINKI NA STRONACH SERWISU

Strony serwisu mogą zawierać linki do innych stron, które działają niezależnie od serwisu i tym samym nie są kontrolowane przez serwis. Serwis podaje linki do innych stron wyłącznie dla wygody Klienta i w celu informacji. Linkowane strony mogą posiadać własne Polityki prywatności. Serwis nie bierze odpowiedzialności za informacje, które są dostarczane przez te strony, albo gromadzone za ich pośrednictwem, ani za jakiegokolwiek inne działania tych stron.


NIEZAPOWIEDZIANE WIADOMOŚCI

Każda publikacja ogłoszenia w serwisie powoduje wysłanie przez system serwisu wiadomości e-mail z informacją o tym działaniu.

Zgodnie z Regulaminem serwisu zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości klientom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej serwisem. Informacje komercyjne poddawane są procedurze filtracji tak, aby były potencjalnie interesujące. Ograniczamy ich objętość i wysyłamy je sporadycznie.

 

Zmiany Polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki prywatności na tej stronie.

W przypadku braku akceptacji aktualnych lub nowych warunków zawartych w Polityce Prywatności, prosimy o zaprzestanie odwiedzania serwisu e-wynajem.com i nie rejestrowanie się w naszym systemie (nie udostępnianie nam żadnych danych osobowych).

 

 

W przypadku pytań dotyczących ochrony prywatności prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na podstronie serwisu „Kontakt”.

 

 

 

 

 

Biala_kropka
r e k l a m a

Polityka prywatności    Dodaj do ulubionych   Solo Italia     Oprogramowanie dla biur

 

©2008-2015 e-Wynajem.com
Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.