r     e     k     l     a     m     a

Prace techniczne do dnia 28.02.2017.
Za utrudnienia przepraszamy.

Jesteś w: strona główna » podstrona
r e k l a m a
Biala_kropka
POMOC


 

 

 Czy dodawanie ogłoszenia jest płatne ?
Nie. Dodawanie ogłoszeń i wyświetlanie ich w serwisie jest bezpłatne.


Jak mogę lepiej promować swoje ogłoszenia ?
Każde ogłoszenie opublikowane w serwisie można promować za pomocą następujących opcji:
- pogrubienie
- wyróżnienie
- nadanie statusu ogłoszenia specjalnego

Powyższe opcje są dostępne w ramach programu Wiadomość - szczegóły w panelu klienta w zakładce "Reklama".


Jak założyć konto ?
W górnym menu serwisu znajduje się link „Rejestracja". Po jego kliknięciu wyświetli się formularz rejestracyjny. Należy go uzupełnić danymi zgodnymi z rzeczywistością. Po uzupełnieniu należy zapoznać się z treścią Regulaminu serwisu i w przypadku jego akceptacji zaznaczyć odpowiednie pole.
Kolejnym krokiem jest przepisanie kodu z obrazka antyspamowego w odpowiednie pole. Następnie należy nacisnąć przycisk „Zarejestruj".
System serwisu na podany w formularzu e-mail wyśle link aktywacyjny (procedura weryfikacji). Po jego kliknięciu konto zostaje uaktywnione. Aby dostać się do Panelu klienta należy się zalogować poprzez Panel logowania. Link do Panelu logowania znajduje się zawsze w górnym menu serwisu (Strefa klienta).

Jak dodać ogłoszenie ?
Aby dodać ogłoszenie należy założyć konto w serwisie.
Po założeniu konta należy się zalogować klikając w górnym menu na link Strefa klienta - otworzy sie strona z panelem logowania.
Po zalogowaniu w Panelu klienta należy przejść do zakładki Ogłoszenia i kliknąć przycisk Dodaj ogłoszenie -otworzy się formularz dodawania ogłoszenia do serwisu. Uzupełnij pola i postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami.
O dodaniu ogłoszenia do serwisu zostaniesz poinformowany wiadomością e-mail na adres podany podczas rejestracji.
Zmiana treści ogłoszenia możliwa jest zawsze w zakładce Ogłoszenia poprzez opcję Edytuj.

 

Co to jest za opcja - "Tylko z rabatem" ?
W przypadku powołania się klienta na numer ogłoszenia ogłoszeniodawca udziela rabatu 5% na usługi lub przedmioty które, opisuje ogłoszenie. Jeżeli chcesz przystąpić do tego programu należy w edycji ogłoszenia zaznaczyć opcję "Tylko z rabatem".Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Co to jest za opcja - "Wynajem 2012" ?
Program przeznaczony dla ogłoszeniodawców, których przedmioty lub usługi przygotowane są specjalnie pod kątem EURO 2012. Jeżeli chcesz przystąpić do tego programu należy w edycji ogłoszenia zaznaczyć opcję "Wynajem 2012".

 

Dodałem ogłoszenie - dlaczego się nie wyświetla ?
Częstym błędem popełnianym poczas procesu dodawania ogłoszenia jest pominięcie ostatniego etapu Potwierdzenia wprowadzonych danych.
Po uzupełnieniu danych w poszczególnych etapach i przyciśnięciu przycisku Dodaj ogłoszenie zostanie dodane do bazy serwisu i wyświetlona zostanie strona potwierdzająca wprowadzone informacje. Dopiero po zaakceptowaniu (przycisk dodaj) tych danych ogłoszenie może zostać opublikowane.
Jeżeli podczas tego procesu przejdziemy na inną stronę proces dodawania ogłoszenia nie zostanie ukończony a ogłoszenie zostanie umieszczone w zakładce w Panelu Klienta ze statusem nieaktywne.
Aby dokończyć proces dodawania ogłoszenia należy wejść w podgląd ogłoszenia (ikona podgląd po prawej stronie ogłoszenia) zweryfikować wprowadzone dane a nastepnie kliknąć przycisk dodaj. Na adres podany w formularzu rejestracyjnym przyjdzie potwierdzenie dodania ogłoszenia do serwisu.

 

Dodałem/łam ogłoszenie i otrzymałem e-mail z potwierdzeniem. Po jakim czasie ogłoszenie będzie publikowane na stronach serwisu ?
Aby zapewnić wysoką jakość informacji zawartych w serwisie nowe ogłoszenia podlegają weryfikacji przez administację serwisu. Weryfikacja trwa maksymalnie do 24 godzin.

 

Jak przejść do strony głównej  serwisu ?
Powrót do głównej strony serwisu zawsze możliwy jest poprzez kliknięcie w logo serwisu lub nazwę "strona główna" w linku wskazującym aktualna pozycję w serwisie. Dodatkowo w większośći stron serwisu w dolnej części zostały umieszczone linki nawigacyjne "powrót do głównej strony".


Jak wyszukiwać ogłoszenie ?
Wyszukiwanie ogłoszenia możliwe jest na kilka sposobów:

1) Poprzez panel głównej wyszukiwarki znajdujący się na stronie głównej serwisu.
Należy uzupełnić odpowiednie pola wskazane w panelu.

2) Poprzez wyszukiwanie po mapie - opcja w drugiej zakładce głównej wyszukiwarki.
Chcąc uzyskać wyniki z określonego obszaru należy go zaznaczyć. Jedno kliknięcie spowoduje ustawienie pierwszego punktu zakresu wyszukiwania, następnie przeciągając kursor wskazujemy interesujący nas obszar, klikając drugi raz ustawiamy końcowy punkt obszaru wyszukiwania.

3) Wybór interesującej nas kategorii i posortowanie wyników.
Z listy Kategorii ogłoszeń należy wybrać interesującą nas kategorię a następnie sortować wg opcji znajdujących się nad wynikami wyszukiwania.

 

Jak mogę umieścić ogłoszenie specjalne ?
Opcja dostępna wyłącznie w ramach akcji WIADOMOŚĆ opisanej powyżej.

 

Jak mogę dodać artykuł ?
Aby dodać artykuł należy się zalogować do Panelu klienta i przejść do zakładki Artykuły.
Należy następnie kliknąć przycisk Dodaj artykuł. Otworzy się edytor tekstu pozwalający na wprowadzenie zawartości artykułu.
UWAGA: Treść artykułu powinna być zgodna z Regulaminem serwisu.

Zapomniałem hasła. Co zrobić ?
W panelu logowania należy nacisnąć link zapomniałem hasła. Po wpisaniu adresu e-mail zostanie wysłana wiadomość na konto weryfikująca dyspozycje zmiany hasła. Jeżeli nie chcesz zmienić hasła lub nie składałeś dyspozycji zignoruj tą wiadomość. Jeżeli jednak chcesz zmienić hasło nacinij link a nowe hasło zostanie wygenerowane i przesłane w kolejnej wiadomości.


Jak usunąć konto ?
Wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
W treść wiadomości wpisz:
1) Informację: "Proszę o usunięcie mojego konta z serwisu e-Wynajem.com".
2) Dane, które zostały wprowadzone w trakcie rejestracji (adres, tel.), aby jednoznacznie zweryfikować Twoje konto.

W odpowiedzi otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie dyspozycji usunięcia konta.
Po otrzymaniu potwierdzenia konto zostaje usunięte.

 

Jak zmienić dane wpisane podczas rejestracji ?
Wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy o temacie "Aktualizacja danych", w treści wiadomości wpisz nowe dane (tylko te, które chcesz zmienić).
W odpowiedzi możesz zostać poproszony o podanie dodatkowych danych umożliwiających jednoznaczną weryfikację. Dane zostaną zaktualizowane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia.
Administrator może odmówić aktualizacji danych jeżeli są one niezgodne z regulaminem serwisu

 

Nie możesz aktywować konta ?
Konto w serwisie można aktywować wyłącznie poprzez link aktywacyjny w wiadomości otrzymanej z serwisu zaraz po dokonaniu rejestracji. Jeżeli został wpisany do formularza błędny adres e-mail powyższa wiadomość nie dotrze do atresata - konto będzie nieaktywne.

Wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy o temacie "Brak aktywacji konta", w treści wiadomości wpisz adres e-mail podany podczas rejestracji.
W odpowiedzi możesz zostać poproszony o podanie dodatkowych danych umożliwiających jednoznaczną weryfikację. Ręczna aktywacja zostanie przeprowadzona w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia.
Administrator może odmówić aktywacji konta jeżeli są one niezgodne z regulaminem serwisu

 

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować skorzystaj z formularza na podstronie serwisu Kontakt.


 > do góry Biala_kropka
r e k l a m a

Polityka prywatności    Dodaj do ulubionych   Solo Italia     Oprogramowanie dla biur

 

©2008-2015 e-Wynajem.com
Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.